| SatinEffect a întrebat:

Ati fost la petreceri prin alte tari? Cum se distreaza strainii fara manele?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Au alte obiceiuri, muzica diferita, bautura si femei la fel ca la noi dar nu manele cum ai zis

| relian a răspuns:

Dar ce romanii s-au nascut manelisti sau cum? Iara la romani nu toate petrecerile pun manele, deci tu se pare esti unu nascut, crescut manelist, care n-a mai vazut alt tip de petrecere nici in RO nu mai zic in afara, vad ca intrebi straini cum se distreaza.

| Wr3nch a răspuns:

Ascultand muzica de club, ca e plus, minus tot acolo.

| LoveSleep a răspuns:

Cu bomboane la vrac, neimpachetate.

| ionur a răspuns:

Nu suport și nu-mi place petrecerile de niciun fel. Ma irită și ma deranjează rău locurile alea țipete urlete drogate și drogați peste tot...

Mai bine miau ceva dulce și ma plimb.