| Alle97 a întrebat:

Cum pot sa ajung vedeta fara sa-mi postez videoclipuri pe youtube...(chiar daca le-as posta nu le-ar lua nimeni in seamacrying). fundita pentru cel mai bun raspuns:X:X

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar daca iti pui video clipuri pe YOUTUBE esti vedeta? Am si eu vreo cateva! si nu sunt vedeta! Ca sa ajungi vedeta trebuie sa faci ce au facut vedetele! adica sa creezi muzica sa joci in filme sa ai bani sa faci acte caritabile si multe altele ce fac vedetele! BY!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fă-ți propriul site pentru promovare!
Pa, pa.

| jump a răspuns:

Pai...pentru inceput trebuie` sa cunosti un producator de muzica, filme si emisiuni/spoturi tv. dupa ce il cunosti pe acesta trebuie` sa fi cat mai intim cu el. dupa asta, toate vin de la sine... uite`te la vedetele autohtone, ele cum crezi c`au ajuns asa?

zi frumoasa.

| Anastasiaa a răspuns:

Poti sa postezi filmulete pe alte siteuri, in afara de youtubebatting eyelashes dar cel mai bun si mai vizualizat este youtube-ul deci youtube este cel mai bun... ca sa ajungi vedeta trebuie sa faci si compromisuri, nu bati din palme si ajungi vedetabatting eyelashes )

| Madalichka a răspuns:

Mai poti incerca Myspace-ul si mai exista si alte site-uri pentru muzicieni aflati la inceput de drum.
Dar mai bine du-te la o agentie de modele, sau chiar de figuratie, la o casa de discuri sau la castingurile de care auzi.
Si nici cursurile de canto nu strica, iti aduc o oarecare notorietate.
Nu uita nici de concursuri si festivaluri. Nu ezita sa participi la ele.
Mult succes si sa ne tii la curent!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ce incerci
dar ce vdeoclip ai?
si cum til postezi ca as avea si eu unul? te rog!

| fsmonika a răspuns:

Cati ani ai?
Andrada popa din pariu cu viata are 13 ani si deja joaca intr-un film! Asta vreau si eu si eu vreau sa ajung ca si ea

| Bianca_9854 a răspuns:

Buna Alexandra... eu ti-as zice sa incerci totusi sa le pui pe youtube.de ce nu? sigur vor fi persoane care se vor uita la ele, o multime de vedete s-au lansat si au ajuns vedete mari postandu-si videoclipurile pe youtube (exemplu INNA) incearca, eu zic ca merita si nu ai nimic de pierdut daca le pui. Iti promit ca eu ma voi uita la ele!