| danaalexa a întrebat:

Cum pot sa copiez muzica de pe un cd original in telefon? Ca nu ma lasa, mi le pun in telefon da mi le pune ca fisiere si oriunde in calc incerc sa le copiez imi face la fel. Exista ceva program sau stiu eu ce altceva cu care as putea sa le copiez?

2 răspunsuri:
| danaalexa explică:

rolling on the floor).nu merge, de aia si intreb!

| BUGMafiaRO a răspuns:

Buna. Ca sa poti copia muzica dupa cd original in telefon, trebuie sa copiezi melodiile dupa cd in calculator, apoi sa bagi cablu de date in calculatot si in telefon dupa care, le muti sau le copiezi din calculator in telefon.Asta e PA