| AquagirlDiana a întrebat:

Cum pot sa gasesc o melodie la care stiu putin din versuri din refren, dar nu stiu cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| BlacK0NinjA a răspuns:

Mai simplu decat sa te obosesti cu cautatul, scrie o intrebare cu versurile care le stii pe TPU si multi te vor ajuta happy

| Parkour_Floryn_1994 a răspuns (pentru BlacK0NinjA):

Sall cum intru pe TPU caut si eu o melodie rap stiu decat o strofa dar nu o gasesc ma ajuti te rog

| Casciuc_Lilia_1988 a răspuns (pentru BlacK0NinjA):

Ce frumoasa este tipa arata bine gagica bine bine bine

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.midomi.com
Fredonezi o parte din melodie, ce iti amintesti tu, si in majoritatea cazurilor o gaseste.
Daca nu, scrie versurile pe google. :)

| Koalass a răspuns:

Scrie un vers din refrem pe youtube sau daca nu gandeste-te ce spune cel mai des in melodie si ala trebuie sa fie titlul

| JhonDoue a răspuns:

Salut am gasit aici un articol care te poate ajuta si daca mai intampina si altii situatia asta le va fi de ajutor eu asa am gasit aricolul este acesta https://eversuri.com/......u-cuvinte/

| Versmuzica a răspuns:

De cele ma multe ori este ok sa intri pe un site cu versuri... ca de exemplu http://versmuzica.com si acolo ai un buton unde poti cauta versuri... de cele mai multe ori gasesti ceea ce cauti.

Bafta tuturor si sper ca v-am fost de ajutor

| Cuciuc_Victor_1991 a răspuns:

Scrie versurile pe youtube

| Pal_Liliana_1974 a răspuns:

"Ninge ninge, fulgi de zapada pe casa pe strada, Ninge ". este un cantecel de gradinita ma poate ajuta cineva sa gasesc melodia? Multumesc

| Sorin_Cosmin_Tecuci_1975 a răspuns:

Melodia a fost un hit acum 1 an 2 ani si a fost data des dimineata la Buzdu si Morar, canta o fata cu o voce superba ceva de genul:GOALĂ SUNT ÎN PIELEA GOALĂ, acesta era refrenul dar era excitantă melodia, a fost o super melodie, am tot căutato pe Youtube dar s-ar putea să fi fost ștearsă de pe Youtube că îi înebunea pe toți bărbații auzind acea melodie și îți dai seama că nu ar fi putut nici să facă vreun videoclip cu ea goală cântând cu microfonul în mână și ea în pielea goală, pe Youtube sunt destule melodii care nu au videoclip

| Robert_Adrian_Ghita_1989 a răspuns:

Cum se numeste melodia..."se una porta di don marica" este voce feminina portugheza cred, am auzit-o la radio

| Cosmin_Alin_1978 a răspuns:

Feeling is bad feeling is bag asta e refrenul

| Daniel_Marcel_1987 a răspuns:

Apare incet si se lasa in noapte
e fata ce vrea sa le faca pe toate
cu stima si grade ea trece la fapte
arata ca poate dar face pacate
e buna nebuna nu stii ce sa-i faci
e grav cand ataca te face sa zaci

| Meder_Karla_1976 a răspuns:

Dezbraca te la mare... vadu corbu navodari

| Laura_Amy_1997 a răspuns:

Caut o melodie cu aceste refren " dab dab...dab. body...na na
Na " e ceva rap si e veche...doar atât stiu ma puteti ajuta?