| unromantraditional a întrebat:

Cum pot sa inregistrez o melodie direct din camera mea?big grinbig grinbig grin, ceva program sau ceva?big grinwinking

4 răspunsuri:
| Lvrkiosif a răspuns:

Cum adica din camera ta? canti tu, la radio sau diin calculator?

| unromantraditional explică (pentru Lvrkiosif):

Sa cant eu, adica eu sa cant si pe calculator sa se inregistrezewinking

| Lvrkiosif a răspuns (pentru unromantraditional):

Iti trebuie un microfon si apoi clic Start in bara, apoi Accesories, Apoi Voice Recorder, pentru a te inregistra clic pe butonul in forma de cerc, rosu, si gata!

| unromantraditional explică (pentru Lvrkiosif):

Mersi mult big grinbig grin