| Мάяiά a întrebat:

Cum pot vorbi cu Justin Bieber? Imi spuneti si mie? Va rooog!:*

Răspuns Câştigător
| Blue_2059 a răspuns:

Da.nu prea poti.
Sunt o gramada de fane ca tine.
Saracul crezi ca face fata!?

71 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are skype dar nu il stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cunosti pe leidi gaga?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai fetelor, eu, nu stiu ce va place la pustiu asta, dar sa nu credeti ca o sa vb cu el direct vreodata sau poate puteti (unele fete)dar nu o sa credeti ca o sa se indragosteasca de o fata oare care.Nu uitati ca este un super star.Eu pe jumatate sunt fana justin bieber.ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum dar trebuie sa stii bine Engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuisate duci la un concert del lui si sa stai in fata si asa poate te remarca si poti vorbi cu el ca de pe aici nu poti vorby si eu nul suport pe justin biber ca mai sunt alti ca el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog spuneti-mi si mie cum vorbesc cu jiastin biber

| anonim_2824 a răspuns:

Pai ai putea sa il suni...gasesti numarul pe net.sau pe msn la fel adresa o gasesti pe net.

| Мάяiά explică:

Poi am auzit ca a vb cineva cu el si vreau si eu...

| DanaAndreea a răspuns:

Ii gasesti id-ul pe net. happy
eu il am. am vb cu el. si era adevarat. mi-a dat web se misca nu era un poster. cand mi-a cantat nu era o inregistrare. se vede cand e inregistrare si cand canta live. sa fim seriosi. si faptul ca e el demonstreaza ca nu intra foarte des pe mess

asa-s vedetele. ocupate. sper sa te descurci...mult noroc.eu nu iti pot da id-ul. mi-a zis ca are incredere in mine si ca nu il pot dezamagi. straight face