| Floresweety a întrebat:

Cum sa descarc muzica? detaliat va rog

3 răspunsuri:
| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Pai daca vrei de pe net in pc faci asa: dai pe: http://www.video2mp3.net/index.php
deci:scrii pe youtube melodia, copii site-ul, il scrii in casuta cu "Enter the URL of the video you want to convert to MP3",dai "convert",astepti sa se incarce, dai "click here...", si astepti 20 de secunde. apoi te duci in calculator, in C, la download si iei muzica de acolo...succes!;)
daca vrei s-o descarci din calculator pe mp3, telefon,card de memorie,etc. faci asa:
bagi in calculator convertorul,dai pe MyComputer si vezi ca trebuie sa-ti arate in E,F sau G un folder cu ceea ce-ai bagat in pc, copii muzica din calc si o bagi in folderul respectiv(copy+paste)... daca nu-ntelegi, trimite un mesaj! succes!;););)

| BadBoyCristy a răspuns:

Iti trimit intr-un mesaj. Daca e util raspunsul, ofera-mi funda. Multumesc anticipathappy.

| alin_9439 a răspuns:

Frate auzi nu mau lasat astia sa scriu ca cica daca scriu ma dau nu stiu ce siaturi in judecat asa ca intra pe adresa mea alin_micut@yahoo.com