| Cobzaru_Paul_1984 a întrebat:

Cum descarc pozele de pe tel.nokia lumnia 800, cum bag muzica pe el etc va ro detaliat

4 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Nu merge cu cablul de date, ca in cazul unui telefon obisnuit, si asta pentru ca pe Nokia lumia 800 e treaba cu Windows Phone. Trebuie sa descarci de pe net un program numit Zune, care "face legatura" dintre telefon si pc. Odata instalat, cand bagi cablul de date si conectezi telefonul la pc, programul se va deschide si iti va descarca automat pozele din telefon in pc. Fii atent cu melodiile mp3, ca nu merge cu copy- paste. Tot prin Zune, deschizi Collection- my music si practic "tragi" cu mouse-ul melodia din pc in telefon. Iar daca vrei vreo melodia anume ca ton de apel, vezi ca nu merg decat alea care au maximum 1MB. Nu poti pune o melodie intreaga.

| raluk27 a răspuns (pentru raluk27):

Uite-aici:http://www.nokia.com/......zatorului/
Plus alte informatii despre telefon

| Brâncuşi a răspuns:

Salut, conectezi cablul usb la calculator, după care intri la my computer după aceea cauţi acolo intri şi descarci, trebuie neapărat să ai un card la el pentru a descarca cea ce ai în telefon nu merge, aşa că muţi totul din telefon în card după aceea descarci, succes.
O zi bună!

| Silvio_Marco_2000 a răspuns:

Intri pe linkul asta si afli ce vrei:http://www.microsoft.com/......00/search/