| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa devin o rockarita adevarata? Ca vad ca nu e destul doar sa ascult rocklaughing!

Răspuns Câştigător
| TheDarkEmpire a răspuns:

Tine de personalitate.Nu poti sa devii ceva ce nu esti. Sper ca ai inteles.

12 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ofer meditații, 50 de lei ora, sunt disponibilă și o zi întreagă, al peste 10 ore fac reducere de 10%, CD-uri, haine și alte accesorii nu intră în costurile meditațiilor și vor fi achitate de beneficiar în termen de maxim 2 zile. Te bagi?hee hee

| Bogdanux a răspuns:

E ma lasi? Se vede ca nu stii cu ce se mananca rockul.

| wolder a răspuns (pentru Bogdanux):

Atunci explica-mi tu daca esti mare destept si stii!laughing

| Bogdanux a răspuns (pentru wolder):

Nu exista termenul de rocker adevarat.Rockul e o muzica facuta pentru o anumita categorie de oameni. Daca pe tine te reprezinta, te regasetsi in el, sau iti e un stil de viata, foarte bine.Dar daca vii cu intrebari ca cea de mai sus, lumea trage alte concluzii.

Sau voiai sa iti zic sa te imbraci full option in negru sa iti pui zeci de bratari cu tepi, lanturi la pantaloni si nu stiu cate medalioane cu semne?

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns (pentru Bogdanux):

De ce mai incerci?
Fato, cand asculti un gen de muzica acesta trebuie sa iti treansmita un mesaj! Sunt curios ce trupe asculti tu?

| Bogdanux a răspuns (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Stiu si eu, sunt cam acid in seara asta.

| wolder a răspuns (pentru Bogdanux):

Da ma reprezinta muzica rock! Imi place ceea ce exprima si imi place ca e muzica adevarata!

| Bogdanux a răspuns (pentru wolder):

Atunci asculta de sfatul lui Woodenpints.De la prima litera pana la ultima.

| wolder a răspuns (pentru Bogdanux):

Ok! Multumesc pentru sfat!

| WhiteWolf7 a răspuns:

O ai sau nu in sange, dar depinde si ce intelegi tu prin muzica rock, cum o simti, si ce fel de personalitate ai.multi o inteleg gresit si se imbraca intr-un anumit fel sau o asculta doar pentru ca e la moda si cand vad o intrebare ca asta, tind sa cred ca faci parte din aceia.Si mai departe asculta de sfaturile lui woodenpints si a le lui bogdanux.

| Rockingblack a răspuns:

Depinde si de stilul tau de vestimentatie, par, si comportament :]

| SarbatoriFericiteTPUsiporumbeilororibili a răspuns:

Sa nu devii o rockerita falsa, doar de atat ai nevoie.Mreeeauw!