| Chelle a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi.Deci eu sunt rockarita si putin emo, chestia naspa e ca toata lumea se uita urat la mine si ma intreaba daca sunt satanista sau cand ascult muzica rock pe strada tare lumea se opreste se uita la mine si placa mirati. Dc lumea judeca fara a cunoaste?

Răspuns Câştigător
| MyObsession a răspuns:

Chelle stai linistita,sunt niste ditrusi.
Asa fac si la mine, iar eu nu le dau importanta, ii dau...
Si lumea judeca fara a cunoaste pentru ca traiesti in Romania.e evident...=|
Nu pune la suflet de ce zic altii.

4 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

De ce te judeci fara sa te cunosti? laughing "Rockerita si putin emo" laughing. Fata draga, pe mine ma doare-n gaura din kiurtos ca se holbeaza lumea, iar tu ar trebui sa faci la fel.

| LolNope a răspuns:

Nu iti fa griji,asa e Romania.
Nu-i ca mine,inseamna ca e satanist,stelist,tiganm, boschetar, etc.
Nu iti mai pasa ata de ce zic ceilalti.
Mult noroc!

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

Pai daca ASA E? Esti prosteritza si putin EMO, ma lasi fa cu fite de pzzda nefftuta happyCa rockerii nu au nimic da nimic! cu emoneii tai! Fa ma lesi? Ce proaste vis, numa in Romania mai gasesti asa pannrame happyMuzica emo difera de cea rock(adevarat) fa vackco happy vezi-ti de tokio futel si ne lasi! Ca stim toti ce-ti mai place cand se mira lumea! frustrated Dreckcku de stteoaärfa!

| StefiD a răspuns:

Pentru ca asa este lumea din Romania...nu ii lua in seamahappy