| SoNevable a întrebat:

Cum se aude o chitara electrica conectata la PC in comparatie cu un amplificator?
Si ce amplificator mai ieftin mi-ati recomanda? Un site, ceva.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ivanhoe a răspuns:

Boxele care sunt conectate la calculator au deja un amplificator. Acum depinde de boxe si de buzunarul fiecaruia. Iti cumperi boxe la pc ultimul racnet si o sa ai probleme cu toti vecinii pe o raza de 1-2 km.

| SoNevable explică (pentru ivanhoe):

Am boxe marca Philips 5 mici + bass cumparate acum vreo 7-8 ani de cand am si PC-ul. Cum ar merge?

| ivanhoe a răspuns (pentru SoNevable):

Pai daca esti multumit de sunetul pe care il scoate acele boxe, vei fi si in continuare. Nu e nicio diferenta.

3 răspunsuri:
| ivanhoe a răspuns:

Uite aici ceva ce te-ar putea interesa:https://gdrbughy.wordpress.com/......ice-la-pc/