| MD0 a întrebat:

Cum se numeste melodia de la reclama Graceland cea cu moto-ul : for every you care ruleaza de putin timp la tv? este superba

Răspuns Câştigător
| claudia511 a răspuns:

Asta ti-e "frumoasa melodie", scria numele ei chiar la comm-urile de la reclama. P.S.: E frumoasa ca Lady Gaga nemachiata "melodia asta a ta. http://www.youtube.com/watch?v=nVKKiKOf2Ec

| MD0 explică (pentru claudia511):

Chiar nu m-am interesat deloc despre melodie, am auzit reclama de 2 ori intr-o zi si mi-a placut melodia tare mult. gusturile nu se discuta, honey. merci oricum.

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Melodia din reclama de la Graceland este Felix Cartal - Tonight Feat. Maja Ivarsson.