| AannA a întrebat:

Cum se numeste melodia din serialul Burlacul sezonul III din 19 aprilie, de cand arata orasul Sibiu pana intra in hotelul in care se intalnesc cu Catalin Botezatu... fundita!; x

4 răspunsuri:
| andreiask a răspuns:

Http://burlacul.a1.ro/......l_508.html daca imi dai link de aici te ajut.

| andreiask a răspuns:

Am gasit eu secventa. e cea de la inceput. Ricky L Feat. M ck - Born Again http://www.youtube.com/watch?v=7PICXkTAJEc&ob=av2n

| AannA explică (pentru andreiask):

Hey ai fost pe aproape, dar oricum cu ajutorul tau am gasit melodiahappymerci:*

| andreiask a răspuns:

Aia e sigur. cu asta ma ocup happy fundita?big grin