| ValentinAlexandru2933 a întrebat:

Cum se numeste piasa aia care incepe asa "Te quiero teeeee", cantata de un baiat, si are un ritm asa, de muzica de dragoste?
E super melodia, si nu stiu cum se cheama...dau funda, dau de toate, numai sa aflu cum se cheama melodiaa????????

1 răspuns:
| ovidiu123432 a răspuns:

E cam imposibil sa stii melodia din asa putin text, incearca sa te gandesti si sa-ti dai seama ce mai spunea in piesa, altfel slabe sanse sa o gasesti, is o gramada de melodii care au acelasi vers / text.