| adycosty a întrebat:

Cum se numeste piesa aceea nou difuzata pe kiss fm in care se aude un saxofon pe fundal? pls
dau funda big grin

6 răspunsuri:
| Santo21 a răspuns:

Mandinga-Zaleilah

| adycosty explică (pentru Santo21):

Nu, nu e asta, e una mai nou aparuta si canta un saxofon o melodie super tare dupa parerea mea, imi pare rau ca nu am sa va dau si alte detalii pentru ca nu stiu mai nimic despre piesa

| MihaelaCernea a răspuns:

Incearca alex mica-dalinda

| adycosty explică (pentru MihaelaCernea):

Nu e asta, e una nou difuzata, adica de vreo luna maxim se difuzeaza

| danuku02 a răspuns:

Stiu de care zici, dar nici eu nu stiu cum se numeste, daca afli sau ai aflat deja lasa un mesaj aici sa stie si ceilalti care o cauta

| danuku02 a răspuns:

Sunrise Inc – Mysterious Girl (Extended Version) gata, am gasit-owinking