| KristalPop a întrebat:

Cum vi s-a părut concertul Iron Maiden? A meritat banii? Pentru mine a fost cel mai tare concert la care am mers vreodată (dar şi cel mai scump), publicul a fost demn de formaţie, iar eu nu cred că o să mai am bani de un asemenea concert.

Răspuns Câştigător
| CristiSeeker a răspuns:

Concertul in sine a fost extraordinar, dar organizarea a fost foarte proasta. Cred ca este al doilea sau al treilea cel mai tare concert la care am fost. Oricum, imi doream foarte mult sa ii vad si sunt fericit ca am reusit. happy

6 răspunsuri:
| SweetSacrifice a răspuns:

Am fost. Au avut probleme cu sunetul la inceput, ai vazut ca se auzea foarte nasol. S-a reparat sunetul si totul a fost okay cand au venit Anthrax. A fost super, a meritat banii. Nu mi s-a parut organizarea chiar atat de proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că a fost frumos.Ai avut bilet golden circle?

| infectieacuta a răspuns:

Berea a fost prea putina si clocotita. laughing