| TPUaLuatoRazna a întrebat:

Cum vi s-a parut parut melodia ciprului de la eurovision, mie una mi-a placut foarte mult. dar a spaniei? eu cred ca e draguta pentru ca are un mesaj de transmis.

Răspuns Câştigător
| liveincolors a răspuns:

Melodia Ciprului nu pot sa zic ca mi-a placut. Spania a transmis lucruri frumoase, dar nu prea e piesa de eurovision, parerea mea.happy Din punctul meu de vedere, cele mai bune au fost Romania, Danemarca si Armenia.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt melodii frumoase si demne de Eurovision, altfel nici n-au fi fost alese la selectii nationale.winking Insa TOP 3 pentru mine este format din Romania, Turcia si Ucraina. thumbs up

NOname
| NOname a răspuns:

Am gasit acum videoclipul Ucrainei la melodia "Sweet people" (nu stiu pe unde il ascundeau smecherii inainte de finala) si vreau sa-l impartasesc si voua. Este bestial si are un mesaj foarte important de transmis! Ucraina merita si ea cel putin locul 5! Superba piesa si vocea interpretei!
http://www.youtube.com/watch?v=rqspWawDgl0
Vizionare placuta!

| AvalohAlyn a răspuns:

Melodiile sunt dragute, cel mai mult mi-a placut Romania, Armenia si Albania.

| Klara a răspuns:

Azerbaijan imi place tot mai mult. love struck
Spania, dupa parerea mea, au fost cei mai penibili.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TOP 5
1.Romania(pentru ca sunt romanca)
2.Ukraina
3.Germania(accentul acela:X)
4.Azerbaijan
5.Armenia
P. S.: trompeta Moldovenilor, a fost inspirata, chiar foartethumbs up