| RElena a întrebat:

Da' ce naiba tot aveți cu muzica rock?! Dacă nouă nu ne place de Guță, Justin Biber, etc., înseamnă că suntem tâmpiți sau cum mai spuneți voi?! Fiecare ascultă muzica care îl reprezintă și nu înseamnă că trebuie să ne judecați după asta! Deci care e problema voastră cu muzica rock?

Răspuns Câştigător
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Maneaua e forta,nu ai nevoie de altceva,ce-ar putea fi mai frumos decat vocea lui guta,de parca cineva i-ar strangula testiculele,acompaniat totodata de bocetele grajdului,oi, tapi, capre dansatoare, cu inclinatii orientale.
Rock-ul nu e muzica, e arta.Lasa prostia sa foloseasca termenul de "muzica", caci oricum, au degradat-o, rau de tot, cu supeficialismul la baza.

78 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

E najpa. tongue

| Vans a răspuns:

Musica rok e pentru satanişti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ştii care e problema mea?! M-am săturat să tot întreb oameni care nu au minte "de ce ascultă respectivul gen de muzică" iar ei să îmi răspundă că e la modă sau că toată lumea ascultă. straight face şi nu înteleg faptul că o melodie care s-a creat in o oră maxim cu acelasi acord de chitară sau orice alt instrument e cu mult mai comercializată decât o piesă la care s-a muncit zile întregi pentru ceva complicat, original şi interesant.Concluzie=> rock-ul este pentru cei care pot să îl înţeleleagă, maneaua e pentru oamenii inculţi, lipsiţi de interes şi care se "limitează la cât îi duce mintea".

| FloRyX002 a răspuns:

Is prosti ma recent am fost facuta,, pockemon,, k ma prefac ca ascult rock prosti lasa-i in lumea lor mi-e si mila de ei sa-i vad straduindu-se sa pronunte cuv rock

| FloRyX002 a răspuns (pentru Vans):

Bai se vede ca esti prost nici rock nu poti scrie corect plozi buni de legat si aruncati in maretongue

| Salahadin73 a răspuns (pentru Vans):

Nu te mai informa din desene animate

| FloRyX002 a răspuns (pentru Salahadin73):

Daca il intrebi ce e ala satanist nu stie

| Salahadin73 a răspuns (pentru FloRyX002):

laughing

| Vans a răspuns (pentru FloRyX002):

Ai auzit de sarcasm?

Uită-te în playlistu' meu dacă vrei să ştii ce ascult.

| Delicacy a răspuns:

Chiar nu-mi pasă ce ascultă lumea.

| MaskOfSanity a răspuns:

Dacă tu vrei să fii satanistă, poţi să fii satanistă. De ce-ţi pasă ce ascultă ceilalţi? Dacă lor le pasă că tu asculţi rock şi îi irită, e problema lor, nu a ta.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru FloRyX002):

Îmi place cum stâlceşti româna. Pokemonule.

| KristalPop a răspuns:

Spunem adevărul, dragă.
Nu vă jignim. Oricum... la ce folos muzica asta rock?! Bleah, sataniştii drecu, numai când văd un rocker îmi vine să mă închin cu mâna stângă.

| SouthOfHeaven a răspuns:

Ideea e ca apelativele astea jignesc doar pe cei care n-au nicio treaba cu rock-ul sau metalele. Doar ziceam si eu asa... "skillet, blacklisted me?, fit for rivals..." ( da. trupele le-am luat din playlistul tipei careia i se zice poCKemon laughing

| CautNume a răspuns:

Dar tu cu cine te certi acum?!
Si de ce naiba iti pasa de parerea altora? Sau, mai grav, de parerea manelistilor?

| GodHatesUsAll a răspuns (pentru FloRyX002):

Zise ciudata care face o stea din degete ca pitipoancele si redusii mintali de pe facebook...

| Polaris a răspuns (pentru GodHatesUsAll):

E o pentagramă. laughing

| Nolkyz a răspuns:

Ce naiba te agiti? Lasa retarzii in pace.

| FloRyX002 a răspuns (pentru GodHatesUsAll):

Valea ma la manele nici nu ma complic cu tine

| FloRyX002 a răspuns (pentru Vans):

Oke sorry atunci

| FloRyX002 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Sincera sa fiu niciodata nu mi-a placut romana

| FloRyX002 a răspuns (pentru KristalPop):

Am mai zis nici nu ma chinui ma... duceti-va la papusile voastre si lasati-ne pe noi

| Woodenpints91 a răspuns (pentru FloRyX002):

Mi se pare şi normal. Doar nu-i cu care te loveşti zilnic.

| FloRyX002 a răspuns (pentru SouthOfHeaven):

Da ma imi plac rupele astea problema nu acult numai asta in general scream dar merge si un hard rock nu inseamna k daca n-am pus in playlist mel pe care le mai ascult .....nu sunt rockerita

| FloRyX002 a răspuns (pentru Woodenpints91):

N-am inteles ce ai vrut sa zici dar in fine

| FloRyX002 a răspuns (pentru GodHatesUsAll):

Imi vine sa si rad ma... pitipoanca,,,,, nu prea cred cauta in dictionar cuv si mai vb

| Woodenpints91 a răspuns (pentru FloRyX002):

Nici nu mă aşteptam să înţelegi.

| FloRyX002 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Oke unde vrei sa ajungi? daca nu scrii romaneste cum dracu sa inteleg?

| FloRyX002 a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Vai! voi nu mai stiti sa faceti deosebirea dintre rocker si satanist

| Woodenpints91 a răspuns (pentru FloRyX002):

Eu nu scriu româneşte?