| RElena a întrebat:

Da' ce naiba tot aveți cu muzica rock?! Dacă nouă nu ne place de Guță, Justin Biber, etc., înseamnă că suntem tâmpiți sau cum mai spuneți voi?! Fiecare ascultă muzica care îl reprezintă și nu înseamnă că trebuie să ne judecați după asta! Deci care e problema voastră cu muzica rock?

Răspuns Câştigător
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Maneaua e forta,nu ai nevoie de altceva,ce-ar putea fi mai frumos decat vocea lui guta,de parca cineva i-ar strangula testiculele,acompaniat totodata de bocetele grajdului,oi, tapi, capre dansatoare, cu inclinatii orientale.
Rock-ul nu e muzica, e arta.Lasa prostia sa foloseasca termenul de "muzica", caci oricum, au degradat-o, rau de tot, cu supeficialismul la baza.

78 răspunsuri:
| SouthOfHeaven a răspuns (pentru FloRyX002):

Gata, am inteles : noi suntem manelistii si tu esti rockerita care da din cap... ca na - "fiecare da din ce are". Succes cu skrillex in playlistul de pe youtube. Adios.

| Dariusuu a răspuns (pentru FloRyX002):

Tu nu ai nevoie de muzica, ai nevoie de un manual de romana.

Apache
| Apache a răspuns:

Cand o sa ajunga sa imi pese de judecata unui manelist....atunci probabil ca as merita un bocanc in frunte

| Decrepit a răspuns (pentru FloRyX002):

Te comporti si scrii ca un ascultator de metalcore.Ei dracie, chiar asculti metalcore!

| MaskOfSanity a răspuns (pentru FloRyX002):

Mamă, ce rock dur asculţi tu. thinking

| FloRyX002 a răspuns (pentru Dariusuu):

Si tu de una in cap

| FloRyX002 a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Of ce creier ingust au unii

| FloRyX002 a răspuns (pentru SouthOfHeaven):

Da ma merci si ce daca am ascultat skrillex daca nu stiati el a fost rocker la greu in tinerete a avut si o trupa de rock

| FloRyX002 a răspuns (pentru GodHatesUsAll):

Ma dai pe spate cu mel asteatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dlagalasa esti :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai luati oamenii in serios pentru ca suntem niste neseriosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Polaris):

Meg este inteligenta... n-o jigni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FloRyX002):

Ti-am rezervat un loc in Iad.

| FloRyX002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Abia astept dar sa nu crezi ca tu nu ai unu'

| MaskOfSanity a răspuns (pentru FloRyX002):

Da, şi eu mă mir destul de des de incapacitatea ta de a fi coerentă.

| Hombre a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Imi jignesti caprele si tapii spunand ca joaca dupa manele si te cioranesc. :))
http://www.youtube.com/watch?v=H2QgAgE5k0s

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Hombre):

Scuze,n-am vrut laughing