| sweetdoll a întrebat:

Cui ii place de Justin Biber? Spuneti-mi parerea voastra despre el! big grin

Răspuns Câştigător
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Mie imi place. Nu la nebunie,evident,dar sa recunoastem, are voce si arata bine. Nu inteleg de ce oamenii dau dovada de atat invidie copilareasca, dar nu am de gand sa ma numar printre ei. Are talent si asta nu se schimba daca i se pun porecle sau mai stiu eu cewinking

9 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

*Trage o basina nesimtita dupa ce a mancat fasole* Ete, parerea mea.Savureaz-o pe muzica micului faggot.

| Takocska a răspuns:

Un gaytongue

| vladdd16 a răspuns:

Un gay prost si increzut. Zice ca danseaza mai bine decat Michael Jackson si ca muzica rock e o porcarie.JB Sucks

| timioros a răspuns:

E un afemeiat si gay. Piesele lui sunt niste rahaturi.Cui ii place de el, e BOLNAV.

| LoveYourEyes a răspuns:

Sinceră să fiu, mie nici nu îmi plac melodiile lui, dapăi de el.Cred ca e o oaie răguşită când cântă şi pe deasupra nici nu e frumos.
Nu ştiu ce crezi tu despre el, dar eu ţi-am împărtăşit părerea mea.
Multa baftă in continuare!

| CristinaEly a răspuns:

Stiti care e problema voastra voi spuneti cai gay si astea doar pentru ca ia-ti vazut pe altii ca spun ieu una cred ca nici nu lati auzit cum canta sau vazut eu nu-s disperata dupa el da n-am nimic cu melodiile lui sau cu persoana lui

| BoA a răspuns:

Mie imi place de el e foarte dragut, sunt si melodiile lui misto :X

| sweetdoll explică:

Adevarul e ca si mie imi place muult de ellove struck!

| sweetdoll explică:

Sunt de acord cu tine KissMeNow.