| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Da`ti`mi si mie melodii rock ^_-, da` nu din astea vechi din anii 70'. Vreau si eu ceva mai nou cu, Skillet, Brokencyde, Paramore, Bullet for my valentine kiss
Ms big hug Funda.

3 răspunsuri:
| 985436982 a răspuns:

Brokencyde nu canta rock lol, canta crunkcore.
NU sunt fana Brokencyde, ziceam si eu happy

| ioanaioana a răspuns:

Pretty reckless-make me wanna die(e una din preferatele mele)
pretty reckless-zombie
all time low-dear maria; weightless; break your little heart
evanescense-bring me to life(e super melodia); my immortal
nickelback-photograph,id come for you,gotta be somebody,if today was your last day, never gunna be alone, savin' me

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Ati zic trupele ca melodiile le descarci tu de pe net ca eu nu am chef sati zic fiecare melodie in parte ...three days grace, breaking benjamin,shinedown,alesana,silverstein, paramore, flyleaf. blessthefall,escape the fate,all the remains,apocalyptica, epica, tokio hotel, hollywood undead, korn, bullet for my valentine si ar mai fi destule