| RorySan a întrebat:

Daca ati trebui sa alegeti
ce ati alege dintre pian si vioara?
scuze ca m-am repetat

10 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Pianul.Nu pentru că e mai ușor, ci pentru că îmi place mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pian big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta, vioara.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Eu as alege vioara, e cant la ceara si sunt destul de apropiate cele 2. happy

| nlko a răspuns:

Pian, pentru ca pianul nu prea are cum sa sune urat, pe cand la vioara pana inveti sa canti o sa surzesti cativa oameni laughing

| Shriti a răspuns:

Pian, ca e mai usor.

| AlessaLovesYou a răspuns:

Vioara. Cant la vioara de cand eram mica, am incercat sa invat sa cant la pian de cateva ori, a iesit groaznic.

| Dunamis a răspuns:

Probabil ca pianul, ca ai mai multe stiluri aplicabile dupa. Adica poti trece de la muzica culta la cea comerciala.

| Aleexandraaaaa97 a răspuns:

Pian, e cel mai frumos instrumenr muzical mi-ar fi placut muult sa fac pian e elegant e superb

| Hesperos a răspuns:

Pian