| Xlove64 a întrebat:

Hi happy
Daca ar fi sa alegeti intre pian(orga) sau chitara... voi ce ati alege big grin?

13 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Chitară,sunt energică și-mi place să provoc energielaughing

| Crisis a răspuns:

Eh... chitara [sa fie electrica, nu acustica].
Mi-ar place si la pian, dar e cam greu, plus ca de la o varsta nu poti sa inveti si sa vrei sa ajungi la performanta. De pian e bine sa te apuci pe la 8-9 ani daca vrei sa faci asta toata viata, pe la 15 cum am eu nu prea mai sunt sanse.

| pwp a răspuns:

Chitara cu siguranta love struck

| AxxyAlexandra a răspuns:

Desi am avut o perioada in care ma apucasem de lestii de chitara si iubeam acest instrument, acum mi-am schimbat gusturile si as alege fara nicio ezitare pianul. happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Ambele love struck.

| SunnyMidnight a răspuns:

In totdeauna mi-am dorit sa cant la pian:x http://www.youtube.com/watch?v=a2RA0vsZXf8

| geolovesedward a răspuns:

Pian

| winchesters a răspuns:

Ambele.

| DrunkShepp a răspuns:

Pianul as vrea si eu sa invat sa cant dar sunt cam mare

| Dee_9331 a răspuns:

Chitara e mai sexy thinking

| ThinkBlue a răspuns:

Chitara.:X:X:X:X...cea mai faina e cea acustica :X:XX:X

| ShiawaseHime a răspuns:

Chitara bass cu siguranta big grin

| klaudya_6705 a răspuns:

Asta conteaza de ce preferi uh mai mult la care iti place sa canti dar dupa mine daca ar fi sa aleg as alege chtara.