| PERVERTJELLYFISH a întrebat:

Daca maine ai fi obligata sa canti intr-o trupa si una dintre reguli ar fi ca acea trupa sa nu faca parte din preferatele tale, ba chiar sa nu o suporti care ar fi aceea?

30 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ar fi prea multe...

| FadetoBlack a răspuns:

Black Veil Brides. sau orice altă trupă de metalcore, post-hardcore sau mai ştiu eu. astea de se termină în core.

| Mădă0611 a răspuns:

Gaşca lui Salam & co. rolling on the floor

| AbysWallker a răspuns:

Metalica

| MaskOfSanity a răspuns (pentru AbysWallker):

De aia nici nu ştii să-i scrii numele corect. Dar, de curiozitate, ce ai cu Metallica?

| AbysWallker a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Mda...chiar imi place rockul dar asta e rock in stil vehci si nu imip place. Dar tu ce ai cu Black Veil Brides? bine ei chiar sunt praf. dar muzica lor e ok.

| KristalPop a răspuns (pentru AbysWallker):

Metallica, tataie!
Nu le mai poci tu numele!

| AbysWallker a răspuns (pentru KristalPop):

Daca nu imi plac am toate drepturile sa le pocesc numele! Le mai bag numele si printr-un!

| dracu14 a răspuns (pentru AbysWallker):

Metallica nici macar nu e rock, e metal, esti macar in stare sa faci diferenta dintre rock si metal?

| Metaloco a răspuns (pentru AbysWallker):

Ie ma ai dar totusi metallica ii LEGENDA....sau ce tu asculti bvb sau mai rau: brokencyde?laughingrolling on the floor

| AbysWallker a răspuns (pentru Metaloco):

Iti pasa de ce ascult eu?

| MaskOfSanity a răspuns (pentru AbysWallker):

Vorbim despre cât de bună e muzica celor de la BVB, în vreo 20 de ani, ca să vedem dacă fac atâta istorie în muzica heavy metal cum a făcut Metallica. Măcar în domeniul lor să facă ceva. Cu toate că, în principiu, metalcore-ul ( sau ce subgen abordează BVB ) e buba metalului, trupa asta îl face şi mai de rahat.
Nu-s eu foarte mare fană Metallica, dar trupa nu merită batjocorită, doar pentru că-i de "stil vechi". Şi dacă-i vechi, ce? Tu asculţi doar ce-i nou? De thrash metal nu-ţi mai spun, că sigur nu înţelegi nimic.
În concluzie, nu ştii nimic despre rock; mergi şi spânzură-te. Consumi resurse degeaba.

| Metaloco a răspuns (pentru AbysWallker):

Nu dar cum ii messi pentru unii asa ii metallica pentru altii

| KristalPop a răspuns (pentru AbysWallker):

Ai toate drepturile că eşti ţăran, de aia.
Şi încă ceva prostule, Metallica e heavy metal, căcăciosule, nu rock, boule!
Şi nu e stil vechi, e stil clasic, sugativo!
E o trupă înfiinţată de peste 30 de ani, cretinule!

| PERVERTJELLYFISH explică (pentru AbysWallker):

Vad ca la tine o trupa de heavy metal si una de rock e acelasi lucru.Mai bine taceai. Eu zic sa te informezi in legatura cu muzica buna si sa te lasi de ascultat salam si de frecat parizer.

| Metaloco a răspuns:

Brokencide deci aia is o rusine

| Duucu a răspuns:

Paramore -.-

| KristalPop a răspuns:

One Direction.

| dracu14 a răspuns:

one direction

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simple plan laughing
Cu toate ca dupa cum ai formulat intrebarea s-ar parea ca vrei trupa pe care o suporam cel mai bine dintre cele care nu ne plac. In cazul asta cred ca Nickelback...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Blood On The Dance Floor'' sau ''Black Veil Brides''.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

...Nu era mai simplu să ne întrebi ce trupă nu suferim deloc?
Îs mai multe, dar aleg Black Veil Brides.

| fadnox a răspuns:

Nemuritorii laughing
glumeam, probabil paramore, tokio hotel, savage garden, black veil brides

| MaskOfSanity a răspuns:

Mă gândesc că te referi la ceva de rock sau metal. Deşi sunt multe trupe pe care nu le suport, aleg Black Veil Brides. Sunt aşa penibili...

| MaskOfSanity a răspuns:

@AbysWallker
Mulţumesc pentru mesajul privat, cap-de-ghindă. Am râs copios. Eşti amuzant tu, în felul tău cretin de-a fi...

| Indestructible a răspuns:

Suicide Silence/Black Veil Brides.

| FearOfTheDark a răspuns (pentru Indestructible):

Subscriu.

| FearOfTheDark a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Am uitat sa zic de One Direction, Tokio Hotel, Paramore, 30seconds to mars(cred ca am scris corect),Green Day, Coldplay, Radiohead, Linkin Park, Maroon5.

| Decrepit a răspuns:

Slayer pentru prima varianta si Lifehouse la a doua.Una e prea "hard",alta e prea "soft".Si-mi place thrash-ul,dar am ceva cu Slayer, mai precis cu versurile lor, desi line-up-ul trupei, strict pentru profesionalismul lor, e unul din cele mai bune de pe scena metal-ului.

| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Tokio Hotel sau Black Veil Brides :\