| LimonadaBaa a întrebat:

Dati-mi exemple de melodii rap *romanesc.

Răspuns Câştigător
| LifeEternal a răspuns:

Poate te ajuta intrebarea aceasta, nu ar fi corect sa fur raspunsul
http://www.tpu.ro/......lui-funda/

| LimonadaBaa explică (pentru LifeEternal):

Daca nu vin altii cu raspunsuri cu melodii putin mai noi iti dau tie funda.

| Chimie a răspuns (pentru LifeEternal):

Multumesc!

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu-i nevoie sa-ti dau un exemplu, intri pe youtube si cauti parazitii happy :X

| Chimie a răspuns:

Dragonu:n-o sa mai fiu niciodata un drogat, scrisoare catre presedinte, cei care inalta flamuri, muzica naste monstrii

Cedry2k:Sacrificii,marea evadare,recunostinta, noile ordine mondiale, cuvinte ce vindeca

Chimie:zapezi pe copaci, fratii prastie 2, povesti despre noroc si ghinion, ceva din nimic.

| barajul a răspuns:

Nimeni altu nopti prea lungi tot albumul. dar astea sunt cam triste asa parazitii- din coltu blocului sau bot in bot. mafia fata-n fata, limbaj de cartier...

| AndreiRusu99 a răspuns:

Melodii : Cantate de : DOC - Rapcapitulare, Doc- Permite-mi sa ma prezint, Grasu Xxl - P**da la volan, Maximilian - Arata bine, MefX - Spune-mi ce vrei, Haarp Cord - Titani, Nane - Pur Romanesc, Doc- Sangele apa nu se face, Doc - Ma joc un pic, Doc - Giulesti, Deliric 1 - Negru, Cedry2k - Profil... TI-am dat cateva melodii rap caremi plac mie.