| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi niste cantece rap romanesti dar fara injuraturi sau cuvinte obscene. Fara CTC, Puya sau guess who. Vreau ceva de la parazitii sau bug mafia.

Răspuns Câştigător
| AirsTyLe a răspuns:

Pai frate muzica rap cantata de parazitii si bug mafia fara cuv obscene gasesti mai rar incearca bug mafia - cu talpile arse, La fel de prost k tine, Cat poti tu de tare, Fara cuvinte Funda?
big grin

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Vrei melodii rap fara cuvinte obscene si vorbesti de Parazitii? laughing Really, tu ai ascultat vreodata vreo melodie de la ei? Oricum, ai putea cauta melodii de la ei pe YouTube. Mno, incearca Deliric, Veritasaga. Poti sa cauti mai multi daca te chiar intereseaza.

| HeliosMetal a răspuns (pentru aliceinchains):

Mari romani; Vrei bani - sunt cantece de la parazitii in care nu au fost necesare cuvintele obscene.

| Kremlin a răspuns (pentru HeliosMetal):

Nu s-au folosit pentru că era făcută pentru un serial.

| Aly07 a răspuns:

Parazitii - "Vrem respect","Mari romani","Vrei bani", Bug Mafia - "Strazile".