| DanielMoldoveanu2k18 a întrebat:

Dati-mi si mie mai multe informatii despre cedry2k si dragonu' va rog! happy happy big grin

2 răspunsuri:
| DarkAngel990 a răspuns:

Marius Craciun a.k.a Cedry2k
- varsta : 32
- locuieste in Bucuresti.
- a renuntat la cariera solo dupa ce a scos albumul " Clipa schimbarii"
- a avut proiectul Haarp Cord, impreuna cu Dragonu Ak 47, Sisu, Pacha Man.

Dragoș Tudorache (n. 13 octombrie 1985, Bârlad, România), cunoscut ca Dragonu' sau ca Dragonu' AK-47 este un repăr român care face parte în prezent din trupa Haarp Cord.

Înainte de a se lansa solo, Dragoș a fost în Specii, alături de Chimie. Apoi se alătură trupei Haarp Cord, împreună cu Tudor Sișu, Cedry2k și Pacha Man. Ulterior, Cedry2k se retrage, între timp a mai făcut parte din trupă și Cabron iar formula finală din prezent îi include pe Dragonu', Tudor Sișu și Stress, după ce și Pacha Man părăsește formația. După lansarea primului material solo, în 2011, Adio 47 Omul Vechi, acesta renunță la ultima parte a numelui, AK-47, și prescurtează doar la Dragonu'. În 2012 lansează albumul Dragoș V'odă.