| Miruna147 a întrebat:

Dati-mi si mie melodii rock, va rog! Cu cat mai multe cu atat mai bine!

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns (pentru toinfinityandbeyond):

Dacă tot te-ai oferit, dă-i şi tu ceva bun, nu doar căcaturi alternative.

| Miruna147 explică (pentru Wøodenpints):

Mie mi-au placut melodiile pe care mi le-a dat si oricum nu ti-a cerut nimeni parerea.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Miruna147):

Eu încercam să-ţi spun ceva de bine, dar fă cum crezi. Ascultă ce-ţi dă lumea.

8 răspunsuri:
| LostHeart a răspuns:

Black Veil Brides-Fallen Angels
Evanescence-Bring Me To Life
LinkinPark-Given Up
LinkinPark-Papercut
FitForRivals-Burn
FitForRivals-Fake
cam toate melodiile de la trupele de mai sus si de la urmatoarele trupe : RedHotChiliPeppers, IconForHire, SystemOfADawn, Nirvana, Guns N'Roses, Back Sabbath...happy funda?; x

| abcdefuck a răspuns (pentru LostHeart):

Nirvana si Black Sabbath alaturi de Black Veil Brides?:/Cred ca e o greseala

| LostHeart a răspuns (pentru abcdefuck):

De ce ar fi o greseala?laughing:p