| Firdinica a întrebat:

Dati-mi si mie nume de melodii de pe you tobe pentru ca eu nu am si vreau sa-mi pun.

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Bună, Firdinica.
Poți să încerci melodiile Holograf - "Primăvara începe cu tine"; Spin - "Nu e nimeni pe drum"; Kelly Clarkson - "Because of You"; Monica Anghel - "Spune-mi" și multe alte melodii.
Ca să adaugi melodia care îți place, vei observă sus un chenar portocaliu http://i.imgur.com/xnSU6.png.
Intri pe YouTube, copiezi link-ul melodiei respective, apoi dai "Paste" acolo unde scrie să adaugi un link.
Multă baftă.

3 răspunsuri:
| nouamm a răspuns:

Tu de fapt vrei sa-ti pui muzica pe TPU, sa asculti?

| nouamm a răspuns:

In cazul acesta:intra pe youtube''deschizand alta pagina separata de cea a TPU'', cauta melodia care vrei sa o asculti, da clik 2 pe link-ul care este in partea de sus(adica adresa) da copy apoi intoarce-te pe TPU si tot cu clik 2 dai paste acolo unde scrie'' link youtube''. dupa care click pe ''spune'ne.
sper ca ai sa reusesti.