| Deea_2581 a întrebat:

Hey! Dati`mi niste situri de unde pot downlad melodii cu linkul de la you tobe

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Www.listentoyoutube.com este foarte bun;)

| Radioactive a răspuns:

Www.listentoyoutube.com
E cel mai bun pe care il stiu si merge repede!

| Just4FunHD a răspuns:

Eu recomand vdownloader de pe www.vdownloader.com e un program cu care poti descarca melodiile in ce format vrei chiar si gp3 mp4, mp3. etc.

| MikeAlexis a răspuns:

Salut. Am uploadat eu un program care iti permite sa descarci de pe youtube in format mp3, avi, etc. http://www.megaupload.com/? d=CM1822WF. O sa iti ceara un cd-key care e urmatorul:FDRLA-SPE39-DB6CD-U6TFU-7VFUH