| laurentiufilip a întrebat:

Dati-mi si mie un site de unde sa downladez beat-uri scurte ca vreau sa fac o melodie.

Funda

1 răspuns:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Daca nu ai aparatura speciala, degeaba incerci. Ceva controller te-ar ajuta. Daca iti place muzica (sau esti DJ) iti recomand Launchpad ca si controller care vine si cu un soft al lui unde pui sunete. Eu nu detin unul si nu stiu de unde poti lua sunete. Poti incerca diverse sunete de la melodiile downloadabile gratuit de pe soundcloud.com. Funda?