| Lexiiiiiiiiii a întrebat:

Dati-mi si mie vrg cateva nume de melodii rock sau rap pls... FUMDA:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| oAlexa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=gFDCHdKbKBY - Rock, http://www.youtube.com/watch?v=KeOMA7lANmg -rock, mai caută şi tu...
Fundiţţţţţţţţă? :o3

4 răspunsuri:
| HoneyCocaineee a răspuns:

Eu iti recomand sa cauti:Nickelback,nightwish,linkin parck, borgore(o sa-ti placa), si multe altele.

| Xpert210 a răspuns:

O trupa tare de rock este skillet, sunt mai multe melodii. spre exemplu monster.care este preferata mea.Cele mai tari melodii rap sunt dupa parerea mea. cele facute de catre "haarp cord". Sper ca te-am ajutathappy

| Lexiiiiiiiiii explică (pentru Xpert210):

Iiii.si eoo asc skillet:X:X:X:X:Xms:*:*