| Abstract112 a întrebat:

Dati`mi un link macar de youtube cu melodia aceea de la pink floyd- another brick in the wall, dar nu toata doar partea cu hey teacher leave those kids alone. deci sa nu fie toata melodia doar partea de la we don`t need no education sau cv de genu ca nu stiu de cand o caut si nu o gasesc...sau daca gasiti site cu melodia gata de descarcat e si mai bine. oricum numa ajutati`ma va rogbig grin Funda logic daca ma ajuta cineva

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuza-ma te rog, am uitat sa precizez un mic detaliu. programul e gratuit, nu ai probleme. dar ai nevoie de un modul pentru a salva in format mp3. aici ai link-ul catre modul http://lame1.buanzo.com.ar/#lamewindl chiar primul link, deasupra butonului DONATE. nu te speria, nu se inampla nimic, e totul curat, nu iei spyware sau alte infectii. daca intampini ceva probleme, scrie-mi in privat si te ajut. poti face minuni cu programul ala daca ai imaginatie si timp :) link catre modul

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai melodia descarcata in pc atunci intra aici si taie cum vrei si cat vrei tu din ea ->>> TAIE MP3 ONLINE aici http://mp3cut.net/ (incarci melodia->selectezi intervalul care il vrei->clik pe split & download)
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alaturi de piesa asta downlodeaza AUDACITY si iti extragi tu partea care vrei din piesa, si o salvezi in ce format vrei tu. e un editor de piese foarte simplu de folosit. poti pune si efecte, poti pune acel refren sa se repete, etc. te joci cu programul si o sa iasa ok. aici ai link http://audacity.sourceforge.net/download/windows