| EugeniaSandu34 a întrebat:

De cateva luni incerc sa aflu melodia de la inceputul acestui clip: https://m.youtube.com/watch?v=WK__5Va8hmU.Stie cineva?

3 răspunsuri:
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Nici dupa versuri n'am gasit'o. ba mai mult, am furat audio din clip, am pus pe repeat intr-o'ul poate poate zice shazamu' ceva, dar n'am reusit. Si nu inteleg de ce mai sunt idioti care recomanda shazam!? E logic ca persoana a incercat cu shazam'u intai. Dar na... ce nu face omu' sa raspunda primul.

| MariusAL a răspuns:

O poti afla cu ajutorul aplicatiei Shazam de pe Play Store.

| EugeniaSandu34 explică (pentru MariusAL):

Am incercat si nu o recunoaste/gaseste.