| SmQaLeXuTzz a întrebat:

De ce cand esti mic, parintii si alta lumea spune ca nu e bine sa ascult B.U.G Mafia? Adica, cand eram mic nu ma pasiona muzica lor, dar acum gandesc altfel si mi se pare ca prin melodiile lor transmit un mesaj de viata..adica ce canta ei, asa ni se va intampla si noua la un moment dat. Voi ce parere aveti

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Pentru că folosesc un limbaj mai colorat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca folosesc un limbaj relativ licentios...plus ca unele videoclipuri nu sunt recomandate pentru un pusti de 5 ani(cum ar fi ala de la toate-s la fel) FUNDA?