| Bogdan123Bogdan a întrebat:

Sal TPU,ce parere aveti despre B.u.g Mafia?
Mie imi place,dar totusi,is cam mic pentru B.u.g Mafia, in fine, eu am debea 12 ani, in fine, ascult de 3 ani

Răspuns Câştigător
| tudo393 a răspuns:

Si? Bv tie! Daca asculti pentru ca iti place nu pentru ca sa pari smecher..gg!happy

| Bogdan123Bogdan explică (pentru tudo393):

Mda,in fine, e cam cu **** laughing, in fine, ai funda de la mine

| tudo393 a răspuns (pentru Bogdan123Bogdan):

Mareee cctlaughing...decat sa il asculti pe basee.

| Bogdan123Bogdan explică (pentru tudo393):

Eeeeeelaughingdecat sal ascult pe base mai bine imi striveste cineva c... mele cu un baros

| tudo393 a răspuns (pentru Bogdan123Bogdan):

rolling on the floorPai? Vezi..ai invatat bine de la BUGhappy

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În fine, dacă îți place ascultă în continuare.
Pa, pa.

| Duucu a răspuns:

Excitant.Cred că ar trebui să fi mai atentă cu evidențele.Coincidența e prea mare ca tu să fii scris "în fine" din propria voință, sau pentru a suna mai bine cuvântul.
Sau poate există niște explicații literare pentru a mă lămuri?

Apropo puștiule, vezi că eu sunt cu tine. Ține-mi galerie!

Răspuns utilizator avertizat
| LightStar a răspuns:

Si eu ascult tot de 3 ani... imi place ritmul lor... daca iti place asculta in continuare ca nu te omoara nimeni happy
Te pup :*