| katalinakarina a întrebat:

am o mare problema ! acum cateva minute am incercat sa transmit de pe pc in telefon ( nokia c5-03) niste melodii . inainte cand aveam windows last xp imi apoarea o casuta cand bagam cablu` de date in pc si de acolo alegeam "open folder to wiew nu stiu ce ..." dar acum , am xp simplu si in casuta aia nu mai imi apare aia imi apare o chestie cu windows media player , una cu winamp si una care are un cerc rosu taiat (chestia aia rosie care de obicei inseamna interzis) care nu face nimic. oare de ce nu-mi merge ? trebuie instalat ceva ? inainte pentru a trimite sau descarca ceva nu am instalat nimic . va rog ajutati-ma . daca trebuie vreun program ceva vreau sa-mi spuneti de unde pot sa-l downloadez . sunt disperata !

Răspuns Câştigător
| Dorin97 a răspuns:

Poate ca iti trebuie Nokia pc suite.Scrii pe google si sigur iti apare. Funda?