| Aly_Alexutzza_1990 a întrebat:

Imi trebuie urgent ceva! Am windows XP si vreau sa trag melodii pe un CD dar nu e blanck, mai am cateva melodii pe el ...Cum pot face sa trag alte melodii pe acelasi CD? In windows media player
Va rog ajutati-ma...Dau funda + vot

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Cu windows media player nu poti face decat CD Audio. Daca CD-ul tau este AUDIO (il asculti la combina stereo sau altceva), indiferent ce program folosesti, nu poti adauga altele. Daca pe CD-ul tau ai melodii in format MP3, trebuie sa folosesti alt program ca sa poti adauga melodii si asta numai daca acel CD nu a fost "inchis" cand ai tras pe el. (adica s-a folosit optiunea "No multisesion"). Ce CD vrei sa faci Audio sau mp3?

| Aly_Alexutzza_1990 explică (pentru horia2012):

Audio..pentru combina

| horia2012 a răspuns (pentru Aly_Alexutzza_1990):

Nu poti sa adaugi la CD-ul tau. Trebuie sa faci altul. Ce fel de Windows Media Player ai? 9.10 sau 11. Ca sa-ti dai seama, deschide windows media player, in meniu te duci pe "help", "about windows media..."Daca nu vezi meniul, cu Windows media player deschis, apesi tasta "Alt", Help - About windows media player".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca l-ai inchis sau nu cind ai scris pe el. Daca este inchis, nu mai poti. Daca nu l-ai inchis, folosesti aclasi program pe care il cunosti.