| anonim_4396 a întrebat:

De ce credeti ca si-a aratat Madonna sfarcul in concertul pe care l-a sustinut la Istambul?

5 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Pentru că așa se vinde muzica.

| Downfall a răspuns:

Pentru că doar prin muzica ei mediocră nu face spectacol. Aşa e acum, nu se mai apreciază muzica în adevăratul sens al cuvântului. Ajunge să ai anumite "atuuri" cu care să impresionezi prostimea.

| Cristianne a răspuns:

Succes= sâni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I told you that google translate is not really useful. Maybe you can just type words, not full sentences because it might confuse you.

Răspuns utilizator avertizat