| i4ever a întrebat:

Motive pro/contra concertul Madonna

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu sunt nici pro nici contrahappyPt ca nu am fost sa vad cum ebig grin Dar am inteles ca a iesit bine big grin

| SweetCandy a răspuns:

Nu am fost deci...straight faceinsa sonorizarea a fost proasta ...toti s-au plans, iar ea arata bine, insa de cantat cam slabut...noroc q vocile din spatehappy

| ing. a răspuns:

Nu am fost personal la concertul madonnei, dar din cate am inteles de la o prietena:
CONTRA: organizare cam proasta
praf
putine toalete
playback la unele melodii
un discurs din urma caruia si-a primit huiduieli
PRO
unele melodii dragute
coregrafii reusite
omagiul adus lui michael jackson
Cam atat.Pa`pakiss

| DoomNEzeu a răspuns:

Eu sunt pro..desi nu ascult Madonna

| Swabia a răspuns:

Am vazut niste comentarii ale vedetelor noastre, "lumea buna"...
Zicea Botezatu`ca a fost un praf groaznic, unde puteai merge numa`cu cei mai vechi tenesi pe care ii ai, iar zona VIP era vai de capu`ei...
O alta vedeta zicea, Buzatu nu stiu cum...cum ca trebuie`sa tinem cont ca Madonna este o dansatoare care canta, nu o cantareata care danseaza...
Din ceea ce am vazut eu la tv, mi-a placut momentul in care i`a adus un omagiu lui Michael Jackson si faza aceea in care sosia megastarului a dansat pe ritmurile hit-ului Billi Jean si ce m`a amuzat foarte tare e momentul in care Madonna a sarutat`o pe una dintre dansatoarele sale, imbracata in mireasa. happy

| just4fun_8801 a răspuns:

Nu mi se pare un super concer, am fost si eu de curiozitate dar am plecat dupa 10 minute pentru ca organizarea a fost execrabila, publicul a fost needucat pentru un astfel de eveniment totusi ce a tinut de artist din cate am vazut si din ce mi-au spus prietenii a fost ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madonna este una dintre cele mai mari.Numai ca pacat de ea...nu avea ce sa caute in Romania dupa felul cum au huiduit-o.
Rusine!
Sa fi vazut in Roma cum o aplauda lumea...vai de steaua noastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bendeac pe blogul lui a descris cel mai bine ce s-a intamplat acolo:)
http://mihaibendeac.ro/archives/1029