| n0name a întrebat:

De ce il urati pe Justin Bieber? Argumentati.

13 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Eu nu.l urasc pe Justin asta al tau, dar mi.e greata sa.i ascult muzica, asta 1 la mana. 2 la mana, uras crizatele care ii sunt fane.
Si inca ceva, intrebarea asta s.a pus de 100000 de ori, de ce simtiti nevoia s.o tot puneti cand deja stiti raspunsul? oh go on

| MonochromeFrame a răspuns:

Pur si simplu sunt o tona de artisti mult mai talentati decat el, dar mult mai putin cunoscuti, e doar o chestie trecatoare, in curand o sa i se schimbe vocea si nu o sa il mai placa nimeni. -.-
Inca nu imi pot da seama de ce il plac unii oameni, ma uit la tutele din clasa mea si ma minunez, daca le intreb de ce le place J.B (ironia sortii, are aceleasi initiale ca si Jonas retar...er...Brothers da' aia e alta poveste pentru alta zi) imi raspund simplu : pai pentru ca e dragut si faimos : ) Eh uite eu tocmai de-aia il urasc, nu e dragut chiar deloc, il gasesc pur si simplu hidos, faima lui se datoreaza faptului ca unele persoane cu creier de nuca (si crede-ma, e plina lumea de ele) il considera catusi de putin talentat.
Si ce daca ''Baby'' e cel mai vizionat de pe Youtube? Daca o sa compari numarul de likes cu cel de dislikes...
Pune-l sa cante cu o punga de hartie pe cap si o sa vezi ce iese...
In concluzie nu il urasc doar pe el, urasc oamenii netalentati care ajung faimosi pe baza talentului respectiv, care, surpriza: nu exista.

| TheFeeye a răspuns:

Tie de ce iti place?batting eyelashes

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

E un mare idiot care se da macho dar e un **** si are o fata de iti vine sa ida numai in gura deci (fata lui cere pumni) si e foarte fitos

| TRONGUY222 a răspuns:

Eu il iubesc asa de mult pe asta incat imi vine sa-l strangulez...
Este insuportabil pentru ca 1 mari arstisti sunt desconsideratzi din cauza unui papa lapte care are voce de femeie, e prietenul sel gomez(probabil si aia e lebiana) joaca in csi(serialul meu favorit) si il face de ras, fetele zombie de 10 ani sunt moarte dupa el deoarece fetele se uita la partea feminina a unui baiat ( o sa gasesti multe faze din astea pe net gen l-as parasi pe jason pentru justin bieber si ala afla de mesaj si o paraseste)
si din nou exista barbati nu fete care poate au ceva inpantaloni si care au demnitatea lor... nu?

| Fiction a răspuns:

1.In primul rând il urăsc foarte mult ca persoană(nu neaparat muzica).Are voce şi faţă de fată. Uitaţi-vă pe google la "Justin Bieber cu cercei".Vă veţi da seama că am dreptate.
2. Urasc fanele inebunite dupa el, nu stiu ce vad la el!
3.Imi plac doar 2-3 melodii.

| Damasc a răspuns:

Este un copil avortat si rasfatat.Scrie pe youtube justin bieber: after dentist" sa vezi cum il imita pe un copil tot de pe youtube.Acel video m-a convins ca justin bieber e chiar un copil cu minte redusa.

| DarkBlood32 a răspuns:

Eu nu il urasc dar ma enerveaza la culme cu melodia Baby baby baby ohhhhhhh rolling on the floor

| Natyyyyy a răspuns:

Nu il urasc, eu il ador love struckx nu stiu ce are toata lumea cu el! Dar oricum imi place cum canta si e asa de frumoss love struckxx Iar fanele lui precum si eu suntem inebunite dupa el love struckx

| hunnybunnydiana a răspuns:

Eu nu il urasc il iubesc nu as putea nicio data sa il urasc dar poate la altii nu il plac pe justin da asta nu inseamna ca trebuie sa il injure.

| Day_2792 a răspuns:

Nu pot spune că îl urăsc, ci doar că nu îi agreez muzica. Îmi displace genul de muzică care îl cântă şi tema melodiilor lui. Cum s-a mai spus, sunt mulţi aţi cântăreţi sau trupe care sunt şi vor fi un talent adevărat. (vezi Metallica, Guns'n'Roses sau AC/DC) Plus că fanele lui sunt de o agitaţie nemaivăzută. Nu că ar fi un lucru rău să îndrăgeşti o anumită persoană publică, şi mie îmi placea şi încă îmi place Peter Steele (r.i.p Peter), însă există o anumită limită. ^^
Este enervant că i se acordă o atenţie, care spun eu, nu o merită.
Nu vreau să rănesc sentimentele vreunei fane, ci doar îmi spun părerea, dar mie nu mi se pare atrăgător din punct de vedere exterior şi nici interior.

| PisiCory a răspuns:

Eo fetita.e o stutzo-camila laughing e blond, e gay, are nasul ala mic ca un rat de porc.etc etc

| ZoopeX a răspuns:

1. Era un anonim cand formatii precum Metallica, Iron Maiden, AC/DC etc, cantau pe scenele din toata lumea, iar acum Justin ii ironizeaza happy
2. Are voce de fata happy