| summergirl25 a întrebat:

De ce il urati pe Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| KinokoஐKee a răspuns:

Pai,nu putem spune ca il uram, ar fi un cuvant prea greu, dar nu ne place de el.Gen un tip super tare, de bani-gata, presupun si nu ne prea pare in regula.

10 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Nu-l urâm.
Doar ne dezgustă şi ne scârbeşte voma lui muzicală.

| CautNume a răspuns:

De ce l-as ura? Crezi ca gay-ul acela penibil fara talent merita atata atentie?!

| KristalPop a răspuns:

Cântă ca o fată, e gay, e poponar, arată nasol, cântă la fel de nasol.
Piştiul acela nu merită să fie atât faimos.
Mi-e scârbă nu mai când aud melodiile lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindcă putem.

| Salahadin73 a răspuns:

Da tu de ce il placi?

| IncorrectUsername a răspuns:

E Prefacut...

| SkizoMetal a răspuns:

Cântă ca un gay, arată ca un gay, se îmbracă ca un gay, are atitudine de gay. Cine ar promova aşa ceva?!

| IoanapSG a răspuns:

Nu imi place de el, dar nu stiu cum sa spun de ce.

| Stefanyax0 a răspuns:

Nu îl urăsc! Doar că nu îl plac big grin, nu mi se pare cine știe ce frumusețe, iar pe scenă face playback, nu mi se pare ok - ca artist.

| SimionAndrei a răspuns:

Nu e vorba ca nu ne place de el in sine doar ca nu ne place muzica pe care o canta.