| andreutzys a întrebat:

Cat % il urati pe Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| toxik a răspuns:

Cei care il urasc sunt intr-un fel invidiosi. v-ati pus vreodata intrebarea "ce ce toata lumea il uraste"? v-a facut ceva? nu, nu-i aSA? AU CIRCULAT DESPRE EL MUlte barfe, cu toate acestea multi asculta mel pe care le canta.si intr`adevar sunt frumoase... invidioasa e lumea oh go on

3 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

100% si nu sunt deloc invidioasa pe el rolling on the floor, nu as avea de ce

| Kesariona a răspuns:

Eh, nu-l uraste nimeni, doar ca nu ascult/urmaresc genul de muzica pe care il canta. :/.

| danadyana a răspuns:

80%.e doar un adolescent fitos care, fara bani, nu ajungea sa fie atat de popular!