| mODIN a întrebat:

De ce mai toata lumea crede ca nu te poti distra pe muzica rock?

Răspuns Câştigător
| Bitextual a răspuns:

Pentru că „toată lumea" nu ascultă muzică rock. Realitatea e de obicei exact pe dos, iar asta se vede cel mai bine la concerte. Nicăieri nu e destrăbălare mai mare. Rareori pe la Florin Salam câte un moshing, wall of death. Asta-i distracție, chit că se mai lasă cu niște coaste rupte.

| Lexutzzzhsk a răspuns (pentru Bitextual):

Un răspuns mai bun de atât nu se putea! xD

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul ma pot distra pe absolut orice gen de muzica, sunt mai petrecaret de felul meu.
Totusi muzica pe care te poti distra cel mai bine e cea electronica(house, progressive house, electro house, hardstyle, trance, deep house, trap, etc.)
Muzica dance electronica ma distreaza cel mai bine. Asta pentru ca are multi bpm, kick-uri tari si e mai melodica decat rock-ul sau altceva. Mi-e unul doar asta imi incanta timpanul dar gusturile difera, nu am nimic impotriva rock-ului.

| Lexutzzzhsk a răspuns:

Sunt putin cam incuiati cei ce zic asta. laughing
Te poti distra pe orice fel de muzica, conteaza doar sa ITI PLACA ce gen de muzica asculti.
Ascult rock, metal de vreo 3-4 ani si mi se pare cel mai complex gen muzical, imi ridica moralul si imi da incredere in mine.
Dar ma rog, acum s-au format niste standarde, cum ca te poti distra doar pe manele. Astea sunt doar prostii. Asculta ceea ce iti place si nu ii baga in seama pe cei ce critica.