| 123gabialexandra a întrebat:

De ce nu apare la secțiunea muzica (story insta sau Facebook) orice melodie vrei tu?
Care sunt criteriile de selecție? Ce ar trebui sa îndeplinească un videoclip ca sa fie inclus in aceasta lista? Adică sa îl poti vedea și apoi sa îl pui pe insta story muzica.

3 răspunsuri:
| Alexandru3131 a răspuns:

Ce melodie ai cautat, si nu gasesti? Ceva mai difierit?

| 123gabialexandra explică (pentru Alexandru3131):

Da. Muzica populara specifica zonei. Interpreți care nu sunt mega cunoscuți, mai mult local.

| Alexandru3131 a răspuns (pentru 123gabialexandra):

Aceia nu ii vei gasi niciodată. Doar care sunt cat de cat cunoscuți ii vei putea gasi, Gabrieluta.