| Claudiu2001a2 a întrebat:

stie cineva cum sa fac sa apara pe insta story sa pot pune optiunea "alege o melodie"? Dau pe pune-mi o intrebare dar jos nu imi apare Aa si nici acea nota muzicala.La story am optiunea muzica dar nu are treaba din cate stiu.

3 răspunsuri:
| RedNightmare a răspuns:

Alegi o imagine, peurma intri la emojiurile din insta, de unde faci sondaje și chestii, și acolo este "music"…sper că te-am ajutat

| Claudiu2001a2 explică (pentru RedNightmare):

Eu ma refer la chestia de Alege o melodie, sa poata altii sa aleaga, din cate stiu dai pe intrebari si trebuie sa iti apara ceva nota muzicala dar nu-mi apare.

| RedNightmare a răspuns (pentru Claudiu2001a2):

Scriemi pe Instagram, sunt _the_end_of_memeache_
O săți trimit screenshoturi