| anonim_4396 a întrebat:

De ce sunt atat de multi cei care il urasc pe Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il invidiaza, m-am saturat toata lumea cand aude de JB vai "gay" si nu stiu ce.

45 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Am vazut ca ai zis ca are voce, bani si arata bine...Bani, foarte bine, sa aiba, ma doare fix undeva de cati bani are, cei mai buni artisti nu au peste 500 de milioane de euro in conturi.Frumos? Nu ma bag, nu-s gay, dar se imbraca exact ca un cocalar, ceea ce si este. Voce? =)))))).Ma tata, uite asta-i voce http://www.youtube.com/watch?v=WEL6_SuQCu8. Cand o sa fie asta cel putin pe aproape, de fapt, nu stiu de ce zic pe aproape, cand o sa fie macar 0, 0001% din ce voce are James aici, sa-mi spui si mie.Nu cred ca stii ce inseamna sa ai voce.In plus, James canta si la chitara la 220 bpm, ceea ce probabil nu va face vreodata bieber... Imi pare rau ca sunt promovate astfel de non-talente. Orice poponar poate face vocea lui Bieber, dar vocea lui James e unica, nici nu stiu de ce i-am comparat, ar trebui comparat cu Lil Wayne si alte specimene.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deoarece "muzica" lui este de căcat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Alexa765):

Chiar deloc.

| astainumelemeu a răspuns:

Un motiv ar fi ca cineva s-a gandit ca are o voce prea subtire si are 16 ani ar trebui sa cante ceva de varsta lui nu doar ceva care sa le placa doar prepubertarelor din lume

| gg4gg a răspuns:

Foarte multi spun ca l-ar omori pe Justin Bieber, dar cea mai mare parte o zic asta doar pentru a nu fi ridiculizati de ceilalti, toti am ascultat macar odata o melodie de-a lui inainte sa stim ca "nu e bine sa ne placa sau ca e gay etc".

| tlaura a răspuns:

Il invidiaza, LOGIC

| tlaura a răspuns:

Gelozia nenea, gelozia

| tlaura a răspuns:

Stiu sa-si tina gelozia deoparte laughing

| mimiwewem a răspuns:

Poate nu îl plac fizic.

| Salahadin73 a răspuns:

Supraapreciat.
Tu de ce il placi?

| SuperSaiyan4 a răspuns (pentru inconscient):

Tu ai vazut ce fata de fata are si ce freza si de ce poarta cercei? II ceva travestit.

| inconscient a răspuns (pentru SuperSaiyan4):

Ai si tu dreptate...Dar nu inteleg ce e cu ura asta! Astia care-l urasc sunt mai obsedati decat alea care-l iubesc! laughing De ce ura! e mai buna indiferenta! eu ma prefac ca nu stiu cine sunt PSY sau Lala band...si-mi e bine, foarte bine! Nu-i ascult, nu-i urasc, sunt super OK1 De ce sa ma stresez cu asa ceva?
Am vazut muuulte! Dar el nu e nimic in comparatie cu Miley Cyrus, de axemplu, care a intrecut orice limita! Astea sunt doar parerile mele! big grin

| bella98 a răspuns:

Invidie?

| Alexia777 a răspuns:

Il urăsc pentru ca sunt geloși pe el.

| Behindyou a răspuns (pentru RyGoLeTa):

Si ce daca il imita pe Michael Jackson? O zic ca-i un lucru bun. Singurul lucru bun din cariera sa de cantaret ratat. Nu vad nici o problema in faptul ca INCEARCA sa-l imite pe Rege. Singurul lucru gresit, e ca se crede mai tare.