| sensibilosu a întrebat:

Il urasc pe justin bieber! ma sustine cineva?

41 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Da eu te susțin!

| Lell a răspuns:

Da happy si eu te sustiinnnn =]

| oAnna a răspuns:

Cred ca ati cam exagerat cu sentimentele fata de el, totusi nu il cunoasteti deloc, e de ajuns sa spuneti ca nu va place sau nu sunteti interesati, cred ca ati trecut deja la sentimente de invidie asupra succesului acestui copil, Totusi nu sunt fana JB, dar numai despre asta se vorbeste pe aici. Chill up

| LoveIsForFree a răspuns:

Eu te sustinn! La inceput imi place si ii ascultam melodiile dar acumm :&.I don't like Justin Biberon!

| Madilyn a răspuns:

Si eu sunt cu tine.batting eyelashes Copilu` ala e tare insuportabil. at wits' end

| CristinaCristi a răspuns:

Eu te sustinnnnlove struck cu cel mai mare drag baby!love struck ahh. in sfarsit. cineva care sa il urasca pe jeg.

| AnonimGirl a răspuns:

Eu te sustin. Nu il suport deloccccccc!

| Narcis196 a răspuns:

Eu te sustin il urasc pe mascariciul ala chiar daca vrea sa-mi suga **** am zis ca nul las si mia oferit si nu stiu at mil de dolari dar nul las nici deadrequlaughinglaughinglaughinglaughinglaughinghappylaughinglaughinglaughing

| CrazyGirl2 a răspuns:

Il urasc pe justin biberon! e un gunoi!

| Alexandra_4191 a răspuns:

Da...eu te sustinhappy

| miiky973 a răspuns:

Si eu il urasctongue

| Hallie a răspuns:

Here I am!happy

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Jos cu biberonu

| LuckyboyRO a răspuns:

Te sustin toti care au peste 12 ani happy

| cr1571n3l a răspuns:

Si eu te sustin! Si eu il urasc foarte mult pe justin biberon - Shit Face! e un gay...

| KaMy a răspuns:

Prezent! SI eu sunt anti Gaybaru`

| MinAh21 a răspuns:

Dap, prezent!

| Lolly94 a răspuns:

Si eu il urasc. Te sustin!

| JustBeEvil a răspuns:

Inainte eram limba dupa elbatting eyelashes da acum mi-am dat seama ce copil am fostlaughing deci sunt cu tine:X

| loveiseverything a răspuns:

Il urasti pe justin bieber si vei sa te sustin? Hhmm pai e bine ca nu-ti place muzica lui dar sa-l urasti? Crezi ca merita sa-ti irosesti timpul urandu-l pe mascariciul ala?
Din cauza celor ca tine care-si pierd timpul urandu-l pe mascariciul ala neghiob sunt atatea mesaje despre el pe net! Nu pot sa vizionez pe yt un clip cu muzica rock ca vad niste commenturi legate de jb. Poate daca ar fi ignorati astia carora le place jb nu ar mai fi atatea certuri pe net legate de jb si iti sugerez sa faci si tu la fel poate asa o sa prind mai repede ziua in care o sa intru pe net si n-am sa vad nimic legat de jb. Bafta!

| Madi_8495 a răspuns:

Si,eu te sustin!

| pinkroz a răspuns:

Si eu il urasc mai demult naveam nimic cu el da acum nu imi mai place nimica la el e naspa

| GGG562852 a răspuns:

Un sustinator in plus big grin

| ღAstaMicaღ a răspuns:

Sh eu te sustin...La inceput nu aveam nimic cu el laughing dar acum il urasc!tongue

| ღAstaMicaღ a răspuns:

Danutdanut100 daca noua nu ne place Justin nu ai tu dreptul sa ne judeci! Nu suntem obligati sa ne placa aceleasi lucruri ca si tie asa ca GURA...

| Alleychan a răspuns:

Te sustin.

| Danutdanut100 a răspuns:

Eu nu te sustin mie inca imi place! sunt impotriva si apropo pinkroz nu e naspa poate tu esti din cauza ca ai o soseta puturoasa legata la gura

| VampyDilY a răspuns:

Eu te sustin 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da angry, mai mare rahat ca justin bieber nu exista... angryangryX

| Чернобыль a răspuns:

Eu te sustin, Bieber e un idiot!