| raulinho0805 a întrebat:

De ce sunt unii care adora manelele, cocalari-manelari? Mie unul nu ca nu imi plac dar mi ar strica toata ziua daca as auzi asa ceva. N am nimic cu nimeni fiecare e liber sa asculte ce i place dar am scris pe net hituri 2015 si am fost bombardat cu guta si salam. De ce trebuie sa scrii in engleza sa cauti muzica buna? Deci nu inteleg de ce doar limba romana are corespondent in muzica manelele si engleza nu doar noi pastram aceste dejectii?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

S-au inmultit pentru ca oamenii le asculta. Nu prea ai ce face. Daca lumea le place, manelele bineinteles ca vor capata notorietate.

| raulinho0805 explică (pentru AFR81):

Mult spus oamenii doar o specie aparte homo sapiens manelaros-cocalaries

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu doar unii, sunt chiar multi, fiindca pe manele si pe muzica populara de distrezi frate la o nunta, botez sau stiu eu chiar si in club de foarte multe ori.
E normal sa iti placa.

Ca nu mergi in club si asculti muzica rock ca prostu.

| raulinho0805 explică (pentru kar1GaNNN):

Am spus ca nu am nimic impotriva ce gen asculta unii si se distreaza doar ca sau inmultit cam multe manelele pe net de exemplu cand cauti muzica ca si e ca o infectie de exemplu. Mie unul nu imi plac si ma gandeam la un program cum ar fi anti cookie sa fie si un program anti manele sa nu mi mai apara cand caut atata tot.

| mODIN a răspuns (pentru kar1GaNNN):

De fapt crede-ma ca rockerii se distreaza in cluburi mult mai bine decat manelistii.Voi ce naiba faceti? Dansati! Ce e dansul pana la urma? O tampenie.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru mODIN):

Decat sa dau din cap ca disperatu pe rock, mai bine dansez frate.

| mODIN a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Ok,danseaza in continuare si lasa-i pe rockeri in pace

| kar1GaNNN a răspuns (pentru mODIN):

Corect.