| Rakanishuu a întrebat:

De ce unele persoane pretind ca stiu foarte bine o trupa si ca le place/ nu le place cand de fapt nici nu au auzit de ea? Sau daca doar au auzit, fara sa asculte vreo piesa?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e atitudinea alora care cu cat stiu mai multe trupe, atat cunoscute cat si underground fara sa le asculte, au impresia ca sunt mari metalisti. Intalnesti destui pseudo-rockeri d-astia.

| svartirhimnar a răspuns:

Păi na, ei trebuie să fie şmecheri de şmecheri, că altfel.

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

Prefacuti... Vor numa sa se bage in seama

| TheMetal a răspuns:

Pentru ca stiu ca majoritatea jmecherilor asculta acea muzica. Adica daca te duci intr-o scoala si intrebi pe cineva ce muzica asculta o sa zica eminem sau ceva in gen. De ce? pentru ca probabil cel mai ''smecher'' din clasa asculta eminem si daca el zice ca asculta altceva nu il mai baga nimeni in seama. El crede ca daca asculta rapp e dur si lumea trebuie sa se fereasca de el, dar de fapt sunt niste sugaci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheMetal):

Aha. Ăăă... tu erai ala care a spus ca Iron Maiden sunt mai buni decat Manowar doar pentru ca sunt mai cunoscuti, nu?

| TheMetal a răspuns (pentru anonim_4396):

Pfff. Da